امروزه اکثر مردم تمایل دارند از اینستاگرام برای تبلیغات و ارتباطات اجتماعی مثبت استفاده کنند، هرچند وقت یکبار با حسابی روبرو می‌شوید که ترجیح می‌دهید آن را دیگر نبینید. ممکن است کاربری باشد که دیگر با او کنار نمی‌آیید و مایل نیستید او پست‌های شما را ببیند، شاید هم کسی با پیام‌ها و کامنت‌های آزاردهنده‌اش مزاحمتان می‌شود و می‌خواهید راه ارتباط او را با خود ببندید. در چنین حالاتی بلاک کردن آن شخص بهترین گزینه ممکن است.

بلاک کردن و آنبلاک کردن در اینستاگرام ساده است و با انجام چند مرحله ساده می‌توانید مطمئن شوید که از شر یک کاربر مزاحم در اینستاگرام خلاصی یافته‌اید.
در این مقاله قصد داریم تا به زیر و بم بلاک و آن‌بلاک در اینستاگرام بپردازیم. با ما همراه باشید

بلاک کردن در اینستاگرام

اینستاگرام به شما این را امکان می‌دهد هر اکانتی را که تمایل دارید بلاک کنید، نه فقط حساب‌هایی که به طور متقابل یکدیگر را دنبال می‌کنید. شما می‌توانید علاوه بر حساب اشخاص مزاحم، حساب‌هایی را که دنبال نمی‌کنید اما تمایلی به دیدن محتوای آنها، حتی از طریق اکسپلور، ندارید را هم بلاک کنید.

اگر شخصی را در اینستاگرام بلاک کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

ابتدا لازم است خاطرنشان کنیم که اگر شخصی را در اینستاگرام بلاک کنید، اینستاگرام به او اطلاع نمی‌دهد که بلاک شده است اما شخص بلاک شده ممکن است خودش متوجه این موضوع شود زیرا او به‌محض بلاک شدن، دیگر نمی‌تواند پروفایل، پست‌ها یا استوری‌های شما را پیدا و مشاهده کند. اگر حساب بلاک شده روی نام کاربری شما کلیک کند یا آن را جستجو کند، اینستاگرام او را به صفحه‌ای می‌برد که می‌گوید user not found یعنی “کاربر پیدا نشد”.

حساب‌های بلاک شده همچنان می‌توانند نام کاربری شما را در اینستاگرام منشن کنند، اما منشن آنها نه در صفحه فعالیت شما ظاهر می‌شود و نه به شما اطلاع داده می‌شود. اگر حساب بلاک شده قبلاً شما را دنبال می‌کرد، از این پس پست‌ها و استوری‌های شما دیگر در فید او ظاهر نمی‌شود.

اما هنوز هم چیزهایی وجود دارند که به این راحتی نمی‌توانید از شر آنها خلاص شوید مثلاً اگر شخص بلاک شده قبلاً در صفحه شما لایک یا کامنت گذاشته باشد، همه این لایک و کامنت‌ها زیر پست‌های شما باقی می‌ماند و پس از بلاک شدن حساب، لایک‌ها و نظرات به طور خودکار ناپدید نمی‌شوند. لازم به یادآوری است که شما نمی‌توانید لایک‌های شخص دیگری را از پست‌های اینستاگرام خود حذف کنید، اما می‌توانید کامنت‌های آنها را به‌دلخواه از پیج خود حذف کنید.

اکنون، اگر در اینستاگرام همراه با اکانت بلاک شده در یک گروه اینستاگرامی بودید، هنگامی که آن گروه را باز می‌کنید، پیامی دریافت خواهید کرد که از شما می‌پرسد آیا می‌خواهید در پیام گروهی بمانید یا می‌خواهید آن را ترک کنید. اگر ماندن را انتخاب کنید، می‌توانید پیام‌های حساب بلاک شده را در آن گپ گروهی مشاهده کنید.

شما نمی‌توانید اکانت‌هایی را که بلاک کرده‌اید همچنان دنبال کنید یا پست‌ها و استوری‌هایشان را ببینید. همچنین بد نیست بدانید که حتی اگر شخصی را بلاک کنید، بازهم می‌تواند هرگونه لایک یا کامنتی را که در سایر اکانت‌های عمومی یا خصوصی می‌گذارید ببیند.

#فالور

استفاده از اینستاگرام در کروم افزایش فالوور اینستاگرام رایگان افزایش ویو استوری اینستاگرام رایگان افزونه instagram feed افزونه اینستاگرام خودکار وردپرس اموزش افزایش ویو در اینستاگرام بازدید یاب اینستاگرام بازدید پست اینستاگرام برنامه افزایش فالوور اینستاگرام برنامه افزایش فالوور اینستاگرام ios بیزینس پروفایل اینستاگرام تعداد بازدید از صفحه اینستاگرام خرید 100 ویو اینستاگرام خرید ویو فیک اینستاگرام خرید فالور خرید ویو igtv خرید ویو استوری اینستاگرام خرید ویو اکسپلورر خرید ویو فیلم خرید ویو اینستاگرام خرید ویو فیک تلگرام خرید ۲۰۰ ویو اینستاگرام دانلود برنامه افزایش فالوور اینستاگرام برای کامپیوتر ربات افزایش بازدید اینستاگرام ربات افزایش فالوور اینستاگرام ربات افزایش ویو اینستاگرام رایگان سایت خارجی افزایش فالوور اینستاگرام رایگان سرور افزایش فالوور اینستاگرام رایگان فواید و مضرات شبکه های اجتماعی به زبان انگلیسی فواید و مضرات رسانه ها مزایا و معایب شبکه های اجتماعی + pdf مضرات شبکه های اجتماعی معایب فضای مجازی معایب و مزایای انواع رسانه نکات مثبت شبکه های اجتماعی ویو استوری رایگان پروفایل چکر اینستاگرام پنل افزایش فالوور اینستاگرام پنل افزایش ویو اینستاگرام رایگان پکیج افزایش ویو اینستاگرام چه کسانی فیلم اینستاگرام ما بازدید کردند چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند چه کسانی پست اینستاگرام ما را ذخیره کردند چه کسانی پست اینستاگرام ما را چک میکنند چگونه از ربات تلگرام کسب درامد کنیم